Suund E T K N R
Eesti - Poola X X X X X
Poola - Eesti X X X X X

Poola või Leedu ekspordi osakoormatega autod väljuvad Tallinnast igal tööpäeval, kauba kohaletoimetamise aeg on 2-5 päeva sõltuvalt sihtkohast.

Impordi osakoormatega autod väljuvad Poola erinevatest regioonidest igal tööpäeval, kauba kohaletoimetamise aeg on 2-5 päeva sõltuvalt lähte- ja sihtkohast.

Poola ja Leedu ekspordi täiskoormate ja Poola impordi täiskoormate veod toimuvad vastavalt kliendi vajadustele igapäevaselt, transpordiaeg 2-4 päeva sõltuvalt lähte- ja sihtkohast.

Toodud graafikud ei ole käsitletavad ajalubadusena. (EEA Üldtingimused 2000)

TERMINALITEENUS

Pakume meie poolt korraldatud vedudele erinevaid terminaliga seotud teenuseid:

  • Tagaluuktõstuk autoga peale- ja mahalaadimine lähte- või sihtriigis;
  • Fikseeritud laadimisajaga saadetiste korje- ja kohalevedu;
  • Kauba lühiajaline ladustamine;
  • Erinevate kaubasaadetiste konsolideerimine terminalis;
  • Aluste (ümber)pakendamine, sildistamine ja markeerimine.

ÜLEGABARIIDILISED JA RASKEKAALULISED VEOD

Meie kasutada olevad erihaagised võimaldavad vedada peaaegu kõiki seadmeid / tooteid. Taotleme vajalikud load, kooskõlastame veomarsruudi ning organiseerime saateautod. Vajadusel tellime ka kraana laadimistöödeks. Pakume võimalust organiseerida kaupade vedu, mille:

  • laius ületab 2,40 m;
  • kõrgus ületab 3,0 m;
  • pikkus ületab 13,6 m:
  • kaal ületab 24 t.

COIL WELL EHK METALLRULLIDE VEOKS KOHANDATUD HAAGISTEGA VEDU

Meie regulaarvedudel on kasutusel ka nn coil well haagised, millega saame pakkuda raskete metallrullide importijatele/eksportijatele lihtsustatud laadimise ja ohutustingimustele vastavat vedu.

KOLMANDATE RIIKIDE (NT. VENEMAALE SUUNDUVATE) OSAKOORMATE VEDU

Meie regulaarvedudel sõitvad autod on varustatud kolmanda maa veolubadega ning meil on põhjalikud teadmised tollivormistuse protseduuridest. Seepärast saame pakkuda ka regulaarset ning sujuvat lahendust näiteks Venemaale suunduvate saadetiste transpordiks kuni Eestis asuva tolliterminalini.

EESTISISENE TRANSPORT

Mitmed Ball Transport ekspordikoormate kliendid asuvad Tallinnast eemal teistes maakondades ja vältimaks tühisõite, saame pakkuda võimalust soodsa hinnaga vedada täiskoormaid Tallinnast või Harjumaalt üle Eesti erinevatesse sihtpunktidesse. Vabade autode olemasolu ja veovõimaluste kohta saate infot meie suunajuhilt.

KIIRELOOMULISED VEOD

Meie kasutuses olevate erineva mahutavuse ja kandevõimega kaubikute ja tagaluukautodega saame pakkuda kiirtranspordi lahendust üle Euroopa.
Eeliseks lennutranspordi ees on võimalus toimetada kaubad uksest-ukseni ümberlaadimata samas veovahendis, mis annab sageli olulise aja- ja hinnavõidu lähiriikides. Näiteks, uksest-ukseni vedu Tallinnast Warsawisse võib olla saavutatav 12 tunniga.

 

 

 

Kontakt

Karlo Rist

Krista Nõmmeots

Kristjan Sootalu

Viktoria Kurotškina

Indrek Vainu

Sertifikaadid

Meile on omistatud tunnistus „Edukas Eesti Ettevõte“

Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige