Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt27674/domeenid/www.balltransport.eu/htdocs/uus/modules/mod_menu/helper.php on line 97
SuundETKNR
Eesti - Soome X X X X X
Soome - Eesti X X X X X

Ekspordi osakoormatega autod väljuvad Tallinnast Soome igal tööpäeval, kohaletoimetamine Helsingisse ja selle lähiümbrusse järgmisel tööpäeval, mujale 2-3 tööpäeva jooksul.

Impordi osakoormatega autod väljuvad Soome erinevatest piirkondadest samuti igal tööpäeval. Kohaletoimetamine Tallinnasse ja Harjumaale reeglina järgmisel tööpäeval ning mujale Eestis ülejärgmisel tööpäeval.

Sageli teostame osakoormate uksest-ukseni vedu vaheterminalides ümberlaadimisteta, mis vähendab kaupade vigastumise riski ja transpordile kuluvat aega.

Impordi/ekspordi täiskoormate veod toimuvad vastavalt kliendi vajadustele igapäevaselt, kohaletoimetamine üldjuhul järgmisel tööpäeval.

Toodud graafikud ei ole käsitletavad ajalubadusena. (ELEA Üldtingimused 2015)

TERMINALITEENUS

Pakume meie poolt korraldatud vedudele erinevaid terminaliga seotud teenuseid:

  • Tagaluuktõstuk autoga peale- ja mahalaadimine lähte- või sihtriigis;
  • Fikseeritud laadimisajaga saadetiste korje- ja kohalevedu;
  • Kauba lühiajaline ladustamine;
  • Erinevate kaubasaadetiste konsolideerimine terminalis;
  • Aluste (ümber)pakendamine, sildistamine ja markeerimine.

ÜLEGABARIIDILISED JA RASKEKAALULISED VEOD

Meie kasutada olevad erihaagised võimaldavad vedada peaaegu kõiki seadmeid / tooteid. Taotleme vajalikud load, kooskõlastame veomarsruudi ning organiseerime saateautod. Vajadusel tellime ka kraana laadimistöödeks. Pakume võimalust organiseerida kaupade vedu, mille:

  • laius ületab 2,40 m;
  • kõrgus ületab 3,0 m;
  • pikkus ületab 13,6 m:
  • kaal ületab 24 t.

KIIRELOOMULISED VEOD

Meie kasutuses olevate erineva mahutavuse ja kandevõimega kaubikute ja tagaluukautodega saame pakkuda kiirtranspordi lahendust üle Euroopa.
Eeliseks lennutranspordi ees on võimalus toimetada kaubad uksest-ukseni ümberlaadimata samas veovahendis, mis annab sageli olulise aja- ja hinnavõidu lähiriikides.

Kontakt

Andra Pajuväli

Katri Madison

Kati Olev

Ross-Erik Reikop

Sertifikaadid

Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige